Volné termíny image

Na měsíc únor již nepřijimáme žádné objednávky.

V čase vždy po 15:00 hodin a to kvůli světelným podmínkám 

Na focení je ideální si připravit oblečení v podobných barvách, avšak nejlépe takové, ve kterém se budete cítit příjemně, pohodlně a chvíle před fotoaparátem si co nejvíce užijete. Ze zkušeností máme odpozorováno, že černá a velmi reflexní (ostré, křiklavé) barvy fotografiím ne vždy lichotí. Pokud se nemůžete rozhodnout, vezměte si s sebou více oblečení, s výběrem Vám rádi poradíme, nebo vyzkoušíme více variant.
Nejraději fotíme formou procházky, kdy vznikají nejpřirozenější momentky. Místo focení zvolíme dle naší, předchozí, společné domluvy.

V den focení prosíme o úhradu ve výši balíčku mini, tj. 850 Kč. Po uskutečnění focení Vám zašleme přístup k náhledům, ze kterých si vyberete fotografie ke konečné úpravě. Dle vybraného počtu fotografií se bude odvíjet případný doplatek za focení. V případě focení v ateliéru prosíme o uhrazení pronájmu prostor v předem domluvené částce při rezervaci termínu.

Fotografie v tištěné podobě 10x15 předáváme osobně a fotografie v el. podobě zasíláme na email pomocí služby úschovna.cz. Standartní doba dodání je cca 14 dní. Neupravené fotografie ve formátu RAW neposkytujeme.

PS: Těšíme se na Vás.